Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt TUROWICE DM-6190 - Stan surowy .Jaka cena budowy? Jaka cena stanu surowego projektu Turowice bez garażu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2022-05-09 13:32:52
Projekt TUROWICE DM-6190 - Dach nad garażem Witam czy jest opcja aby nad garażem był taras a nie dach? Jaki koszt takiej zamiany? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Marzena Biskup 1 2021-02-19 08:06:33
Projekt TUROWICE DM-6190 - dach witam chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje cale pokrycie dachowe w projekcie Turowice D DM6190D
Autor: Odp. Ostatnia:
Sebastian Siewkowski 1 2020-11-23 12:46:22
Projekt TUROWICE DM-6190 - Minimalna szerokość działki Witam. Szerokość mojej działki wynosi 21 m. Czy to wystarcza aby postawić w/w dom szerszą stroną? Pozdrawiam Anna.
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna Netka-Chojnacka 1 2020-06-15 13:56:53
Projekt TUROWICE DM-6190 - prosba bardzo podoba mi sie sie ten projekt i czy jak sie zdecyduje to moge liczyc na jakies rady i dopasowanie do mojej dzialki?
Autor: Odp. Ostatnia:
krystyna 0
Projekt TUROWICE DM-6190 - Turowice Zdecydowałam się na ten projekt. Chcę tylko zamontować okiennice, żeby dodały domkowi przytulności, bo domek trochę kanciasty.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kiejstut 0
Projekt TUROWICE DM-6190 - Czy ktoś wybudował ten projekt? Poważnie zastanawiamy się nad budową tego domku i prosilibyśmy tych którzy już wybudowali go o informacje czy są jakieś trudności w budowie i czy jestescie z niego zadowoleni?
Autor: Odp. Ostatnia:
Gosia 38 2014-06-26 17:59:35
Dodaj nowy temat